3

Apsildes plēve

Sildi savu mājokli ar mūsdienīgo un efektīvo plēves tipa silto grīdu sistēmu. Piedāvājam Tev inovatīvu un komfortablu veidu telpu apsildīšanai.

Mūsu plēves tipa siltās grīdas ir viegli uzstādāmas un piemērotas gan jaunbūvēs, gan renovējot ēkas.

Plēves tipa siltās grīdas ir ideāla izvēle, ja vēlies saglabāt grīdas līmeni un nevēlies paaugstināt grīdas konstrukciju.

Ietaupi enerģiju un samazini apkures izmaksas. Sistēma ļauj izplatīt siltumu efektīvi un vienmērīgi, novēršot siltuma zudumus.

Mūsu plēves tipa silto grīdu sistēma ir viegli kontrolējama un pielāgojama. Izvēlies vēlamās temperatūras un sildīšanas grafiku, lai sasniegtu optimālu siltuma līmeni un ar programmējamu termostatu.

Mūsu sistēma nodrošina vienmērīgu siltuma izplatīšanu visā telpā, radot patīkamu apkures efektu.

Uzstādīšana ir vienkārša un ātra. Mūsu plēves tipa siltās grīdas var uzstādīt uz dažādām pamatnēm, kas padara tās par ideālu risinājumu dažādām telpām un vajadzībām.

Mūsu plēves tipa silto grīdu sistēma ir videi draudzīga.

Infrasarkanās apkures noslēpums ir siltuma avota sastāvā esošie sildītāju elementi. Grafīts ir lielisks “dzīvā” siltuma avots. Dienvidkorejā tas ir gandrīz kults, tieši tāpat kā veselības jautājumi. Infrasarkanās grīdas arī Eiropā ātri ieguva plašu atzinību.

Priekšrocības

1. Ātra apkure: Infrasarkanās siltās grīdas ļauj sasniegt vēlamo temperatūru ātri un efektīvi. Tā nodrošina ātru siltuma izplatīšanos, ļaujot sasniegt siltu un komfortablu vidi tikai dažu minūšu laikā.

2. Ātra montāža: Infrasarkanās siltās grīdas ir viegli uzstādāmas un montējamas. Tās neprasa sarežģītus, “netīrus” būvniecības procesus, tādā veidā ļaujot ietaupīt laiku un resursus. Pat ja Jums būs jānoņem un atkārtoti jāuzstāda silto grīdu segums, darbu var veikt pāris dienu laikā. Ar citām grīdu apsildes sistēmām tas nebūs iespējams – Jums būs jāgaida vismaz viena vai divas nedēļas, lai pilnībā nostiprinātu izlīdzinošo betona slāni.

3. Videi draudzīgums: Telpu apsildīšana notiek ar infrasarkanā starojuma palīdzību, kas ir identisks saules starojumam. Atšķirībā no konvekcijas siltuma, infrasarkanā apkure nesausina gaisu un neveicina putekļu uzkrāšanos telpā. Infrasarkanais starojums silda grīdas segumu, un tad siltums izplatās telpā. Grīda vienmēr būs nedaudz siltāka nekā gaiss. Tomēr jāsaprot, ka atšķirība būs neliela – viss gaiss telpā tiks sasildīts. Infrasarkanās siltās grīdas sildītāji ir izgatavoti no dabīgiem materiāliem. Visi sintētiskie elementi ir paredzēti darbam plašā temperatūras diapazonā un neizdala toksiskas vielas sasilstot. Infrasarkanā sistēma darbojas bez trokšņa un smakas, radot komfortablu mikroklimatu.

4. Elektroenerģijas ietaupījums: Infrasarkanā siltā grīda ir efektīvs un enerģiju taupošs risinājums. Tās darbība ir vērsta uz precīzu un mērķtiecīgu sasilšanu, kas nozīmē, ka Jums nav jāsilda visa telpā, bet tikai nepieciešamie apgabali. Tas samazina elektroenerģijas patēriņu (salīdzinājumā ar apsildes kabeļiem) un ietekmi uz jūsu elektro-enerģijas rēķiniem.

5. Pašregulācija un nepārkaršana: Infrasarkanās silto grīdu sistēmas ir aprīkotas ar pašregulācijas funkciju, kas ļauj uzturēt stabilu un vienmērīgu temperatūru. Tas nozīmē, ka sistēma automātiski pielāgosies vides temperatūras izmaiņām un devējs atslēgs sistēmu, ja tā būs pārāk karsta.

6. Pamatapkures un papildapkures iespēja: Infrasarkanās silto grīdu sistēmas var kalpot gan kā pamatapkures avots, gan kā papildu apkures veids. Tas nodrošina elastību un iespēju pielāgot siltuma avotu atbilstoši konkrētajām vajadzībām, piemēram, maijā un septembrī, kad centrālā apkure ir jau izslēgta vai vēl nav pieslēgta.

7. Izturība pret salu: Infrasarkanās silto grīdu sistēmas ir izturīgas pret salu un zemām temperatūrām. Kas ļauj tās izmantot arī telpāsar zemu apkures sezonu vai aukstākajos reģionos, piemēram, vasarnīcās vai citās ēkās, kurām nav pastāvīgas apsaimniekošanas vai apkures sistēmas.

8. Regulējama apsilde: Infrasarkanās silto grīdu sistēmas nodrošina iespēju regulēt apsildes intensitāti un temperatūru atbilstoši individuālajām vajadzībām. Tas ļauj kontrolēt siltuma līmeni un radīt komfortablu apkuri atbilstoši personiskajām preferencēm un dzīves ritmam.

9. Universāls pielietojums. Infrasarkanās plēves izmantošana ir iespējama jebkurā telpās. To var uzstādīt bērnu istabās, guļamistabās, dzīvojamamās istabās, vannas istabās, priekšnamos un pat balkonos vai lodžijās. To var montēt ne tikai grīdās, bet arī uz sienās vai griestos. Uzstādīšana ir iespējama zem jebkura grīdas seguma pārklājuma, izņemot flīzes. 

10. Drošība: Elektriskā siltās grīdas var tikt uzstādītas bez speciālas atļaujas. Infrasarkanā plēve nesasilda finiša segumu līdz apdedzināšanas temperatūrai. Šāda sistēma ir regulējama, kas nozīmē, ka tā izslēdzas, sasniedzot noteiktu temperatūru. Siltās infrasarkanās grīdās var uzstādīt bērnu istabā, pa to var droši staigāt basām kājām, tā ir komfortabla gan rāpojošiem mazuļiem, gan mājdzīvniekiem. 

11. Iespēja uzstādīt ne tikai privātmājās, bet arī standarta pilsētas dzīvokļos: Pirmkārt, Jums nebūs jāuztraucas par varbūtību appludināt kaimiņus, kas dzīvo zemāk, un, otrkārt, centralizētās apkures sistēmas nav paredzētas šādu sistēmu enerģijas nodrošināšanai, tāpēc ir maz ticams, ka Jums izdosies saņemt atļauju veikt pārbūvi.

12. Ātra apsildes elementu demontāžas iespēja: Nepieciešamības gadījumā infrasarkano apkures sistēmu var demontēt un izmantot citā vietā. Gadījumā ar ūdens vai kabeļu grīdām, būtu jāuzlauž betona slānis, kas neizbēgami radītu bojājumus sistēmas elementiem.

13. Minimālais biezums: Plēves grīdas uzklāšanas laikā grīdas līmenis paliek gandrīz nemainīgs. Tas novērš papildu izmaksas saistībā ar sliekšņu, kāpņu pakāpienu un citu papildelementu izgatavošanu vai pārveidošanu, piemēram durvju saīsināšanu.

14. Viegli remontējama: Ja kāda daļa ir bojāta, tas neietekmē pārējās grīdas darbību. Ka arī tā ir vienkārši remontējama.

15. Klusa un nepamanāma.

16. CE sertifikācija

Termostati

Apkures sistēmu kontrolē termostats – temperatūras regulators. Tā galvenais uzdevums ir automātiski uzturēt iestatīto gaisa vai grīdas temperatūru. Katrs termostats ir neatkarīgs apkures kontūrs, kas var tikt individuāli pielāgots vajadzībām. Darba dienas vai naktī iespējama temperatūras samazināšana pateicoties programmējamiem elektroniskiem termostatiem ar pulksteni, kas ļauj viegli iestatīt temperatūras samazināšanu pareizajā laikā. Termostats ar iebūvētu wifi moduli ļauj attālināti programmēt no aplikācijas mūsu viedtālrunī un sniedz daudzas citas priekšrocības.

TF-H2

TF-H3

TF-H6/TF-H6 Wi-Fi

TF-H5