Stamars
"Sveicam santehnikas pasaulē " tālr.:67520116 fakss:67840537
  LAT  ENG  RUS 

Polietilēna grupa (PE)
Plaši tiek izmantotas aukstā un karstā ūdens apgādes sistēmās, apkures sistēmās un silto grīdu ierīkošanai.
Polietilēna caurulēm piemīt vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar vara un tērauda caurulēm.  Tās ir lētākas un daudzkārt ilgizturīgākas. Ekspluatācijas procesa laikā tiem nav vajadzīga speciāla aprūpe. Tās ir izturīgas pret koroziju un agresīvo ķīmisko vidi. Tām ir zema siltumvadītspēja, kas samazina siltuma zudumus.
 
Ķīmiskā neitralitāte pret ūdeni ļauj izmantot dzeramā ūdens sistēmās.  Piemīt laba saliekšanas spēja un mazs svars, kas atvieglo transportēšanu un  montāžas darbus.
Metālplastikāta caurulēm (polietilēna caurules ar iekšējo alumīnija slāni) piemīt vēl papildus priekšrocības: nodrošina augstākus cauruļu tehniskos raksturojumus, izturību pret krasām spiediena svārstībām un paaugstinātām temperatūrām; 100% skābekļa necaurlaidība pilnībā novērš apkures sistēmu korozijas problēmu; zems lineārās paplašināšanās koeficients nodrošina cauruļu stabilitāti jebkuros temperatūru svarstību gadījumos, bet optimāls alumīnija slāņa biezums garantē formas saglabāšanos.
 
Mēs piedāvājam plašu polietilēna cauruļu sortimentu, tai skaitā arī ar alumīnija slāni, no dažādiem ārzemju piegādātājiem un ar dažādām cenām. Tās visas apvieno laba kvalitāte. Visām caurulēm ir ne tikai piegādātāju kvalitātes sertifikāti, bet tās arī ir sertificētas Latvijā.
Polietilēna cauruļu savienojumiem mēs piedāvājam dažāda veida viedgabalus:
 
Montāža neprasa lielus fiziskus un materiālus patēriņus, garantē drošumu.