Stamars
"Sveicam santehnikas pasaulē " tālr.:67520116 fakss:67840537
  LAT  ENG  RUS 

Polipropilēna grupa (PPR)
PPR cauruļvadu lietošanas sfēra, pamata īpašības un īpatnības.
BLUE OCEAN INTERNATIONAL INDUSTRIAL (UK) GROUP.
     
Produkcija, kura ir ražota no PPR, nekaitē apkārtējai videi, bet apstrādājot un utilizējot to, neveidojas ekoloģiski kaitīgās vielas.
Mūsdienīgas un iztūrīgas ūdensapgādes sistēmas paaugstina komfortu katrā objektā, it īpaši dzīvojamo māju celtniecībā, birojos un sabiedriskajās organizācijās. Tās nodrošina pareizus un ilglaicīgus ekspluatācijas apstākļus bez rūsas veidošanās, kas noved pie tērauda cauruļu bojāšanas un to piespiedu nomaiņas.
Pie tādiem mūsdienīgiem materiāliem tiek pieskaitītas polipropilēna caurules un veidgabali, kuri visbiežāk tiek izmantoti aukstā un karstā ūdensapgādes sistēmās, kā arī apkures sistēmās Eiropā.
 
Polipropilēna cauruļvadu pozitīvās īpašības:
 - pateicoties īpašajai kvalitātei cauruļu iekšējais diametrs laika gaitā nesamazinās, bet virsmā, kurai ir tiešs kontakts ar ūdeni, neveidojas nosēdumi un korozija. Materiāls ir pilnībā netoksisks  un no bakterioloģiskā viedokļa perfekts, ir ķimiski izturīgs un absolūti neietekmē transportējamā ūdens kvalitāti, tai skaitā arī dzeramā ūdens kvalitāti. Nav nepieciešams tos mainīt 50gadu laikā.
 - ir izturīgi pret temperatūras spiediena svārstībām, pateicoties stabilizatoriem, kuri ir iekļauti materiāla sastāvā.
 - zemi siltuma zudumi. Polipropilēna caurules un veidgabali ir ekonomiski ekspluatācijā, to siltumvadītspēja ir būtiski zemāka nekā metāla caurulēm, tāpēc siltuma ekonomija transportējot siltumnesēju izmantojot polipropilēna caurules ir līdz 20%.
 - naudas līdzekļu ekonomija. Unikāla cenas un kvalitātes attiecība tiek panākta galvenokārt pateicoties nelielām cauruļu un veidgabalu cenām, un zemām iekraušanas un transportēšanas izmaksām.
 - montāžas vieglums, minimāli tērējot laiku un spēku. Termiskās metināšanas tehnoloģija ļauj dažās sekundēs sametinot  nodrošīnāt ilgizturīgu hermētisku savienojumu.
 - minimāli spiediena zudumi, zems trokšņa un vibrāciajs līmenis.
Bez plaši izplatītajām mūsu tirgū polipropilēna caurulēm PN20, mēs piedāvājam kompozīta metālplastikāta caurules PPR/AL/PE-RT ar iekšējo alumīnija slāni un polimēra-kompozīta caurules PPR/Fiber-G/PPR ar iekšējo slāni no stiklšķiedras.
Sīkāku informāciju par sortimentu, cenām, tehniskiem datiem un tādas vai citas caurules priekšrocībām var atrast attiecīgajā sadaļā mūsu mājas lapā.