Stamars
"Sveicam santehnikas pasaulē " tālr.:67520116 fakss:67840537
  LAT  ENG  RUS 
Rādīt: 
 
 
 Tenapors TERMO, Tenapors TERMO PLUSS apraksts
      
         Viens no efektīvākajiem siltuma nesējiem mājas apkures sistēmās ir ar ūdeni apsildāmās grīdas. SIA”TENAPORS” ražo putu polistirola plātnes TENAPORS TERMO un TENAPORS TERMO PLUSS, kuras paredzētas apsildes cauruļu izvietošanai un nostiprināšanai.
Putu polistirola plātnes TENAPORS TERMO un TENAPORS TERMO PLUSS ir videi draudzīgs, ekonomisks un efektīvs siltumizolācijas materiāls ātrai ar ūdeni apsildāmo grīdu ierīkošanai. Plātņu viena virsma veidota ar cilindrveida izciļņiem ērtai un ātrai apsildes cauruļu izvietošanai un fiksēšanai. TENAPORS TERMO (balta) plātņu sānu skaldnes ir ar pusspundi, TENAPORS TERMO PLUSS plātņu sānu skaldnes savienojums ir rieva-ierievis. TENAPORS TERMO PLUSS plātnēm augšējā virsma ražošanas procesā tiek laminēta ar polistirola plēvi(biezums 0,120 mm) ,kas nodrošina efektīvu mitruma aizsardzību betonējot.
Plātnes paredzētas apsildes caurulēm ar Ø 16 ÷ Ø 18 .Ilgstoši šīs plātnes drīkst izmantot kā siltumizolācijas materiālu temperatūrā līdz +80 ºC, īslaicīgi iztur temperatūru līdz +100 ºC. Ierīkojot ar ūdeni apsildāmās grīdas, pēc tam ir iespējams ieklāt jebkuru vēlamo grīdas segumu ievērojot to ražotāju norādījumus.
 
Pielietojums
Ar ūdeni apsildāmās grīdas var ierīkot tikai ēkās ar savu apkures katlu. Plātnes pielieto kā siltumizolācijas materiālu ar ūdeni apsildāmo grīdu ierīkošanā.Ar ūdeni apsildāmās grīdas ar plātnēm TENAPORS TERMO un TENAPORS TERMO PLUSS var montēt uz grunts, betona pārsegumiem, kā arī uz betona melnajām grīdām. Kā papildus siltumizolāciju nepieciešamības gadījumā izmantot TENAPORS EPS siltumizolācijas materiālus.

Priekšrocības, ierīkojot ar ūdeni apsildāmās grīdas, izmantojot TENAPORS TERMO un TENAPORS TERMO PLUSS:
 - ātra un vienkārša plātņu montāža
 - zems siltumvadītspējas koeficients
 - iztur augstu mehānisko slodzi
 - TENAPORS TERMO PLUSS plākšņu savienojums rieva-ierievis veido homogēnu savienojumu
 - izmantojot TENAPORS TERMO PLUSS plāksnes, papildus nav nepieciešama tvaika izolācija
 NosaukumsIzmērsMērvienībaIepakojums
Tenapors TERMO 501200*600m25.76
Tenapors TERMO PLUSS 301200*600m210.08
Tenapors TERMO PLUSS 501200*600m27.20
  Tenapors TERMO, TERMO PLUSS informācija
   
   Grīdu ierīkošana