Stamars
"Sveicam santehnikas pasaulē " tālr.:67520116 fakss:67840537
  LAT  ENG  RUS 
 
Montāžas pamācība:
Termogalvas uzstādīšana uz vārsta jāveic sekojošā secībā:
Noņemiet no vārsta aizsargvāciņu;
Uzstādiet uz termogalviņas indikacijas logu pozīcijā „6”, kas atbilst maksimālajam stāvoklim.
Uzstādiet termogalviņu uz vārsta tādā veidā, lai indikācijas lodziņš būtu ērti redzams (izvietots augšā).
Turot termostatisko galviņu tādā veidā, aizskrūvēt līdz galam metāla reflētu termostatiskās galviņas gredzenu. Dažas reizes pagriezt termostatiskās galvas rokturi, priekš drošas ierīvēšanās.
 
Uzmanību: nav pieļaujama termostatiskās galviņas uzgriežņa skrūvēšana ar uzgriežņu atslēgu. Izmantojot uzgriežņa atslēgu ir iespējami uzgriežņa mehāniskie bojājumi. Ražotājs nenes atbildību par uzgriežņa defektiem, kas radās uzgriežņu atslēgas izmantošanas rezultātā montējot termostatisko galviņu. Termogalviņas patvaļīga izjaukšana nav pieļaujama.
 
Ekspluatācijas norādījumi:
Montāža jāveic tādā veidā, lai termogalva atrastos horizontālā stāvoklī un tajā pašā laikā atrastos tādā stāvoklī, lai tai netrāpītu tiešie saules stari.
Termogalva jāizvieto tādā stāvoklī, lai siltuma straumes, kuras izdala siltuma iekārtas un citi siltumnesēji, caurvēji, ventilatoru un kondicionieru gaisa straumes to ietekmētu minimāli.
Lai nodrošinātu termogalvas pareizu funkcionēšanu tiek rekomendēts apkures sistēmā ievietot filtrus.
Simbols „*” apzīmē režīmu, kas aizsargā pret aizsalšanu un tiek rekomendēts uzstādīšanai iedzīvotāju ilglaicīgas prombūtnes   laikā.
Pēc apkures sezonas beigām ir nepieciešamas indikācijas logā uzlikt maksimālo pozīciju „6”, kas ļauj izvairīties no vārsta aizaugšanas.
 
Termostatiskām galvām atbilstoši termostatiskie vārsti: Caleffi, Heimeier, Honeywell, Luxor, Oventrop, Rossweiner, RBM, Schloser, Emmeti un citi ar vītni 30x1.5.