🎃🍭Hēlouīnam tuvojoties Stamars komanda rada savu PVC cauruļu zirnekli. Tas bija vienkāršs un prasīja tikai dažus vieglus soļus, izmantojot tikai PVC caurules un savienojumus. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā izveidot savu zirnekļa dekorāciju šajā Hēlouīnā.👻🤩

👻Jums būs nepieciešamas šādas detaļas:

🎃Trējgabali – 6 gab;

🎃Līkums 90 grādi – 10 gab;

🎃Līkums 45 grādi – 6 gab;

🎃Gala noslēgs – 6 gab;

🎃Caurule 3 metru garumā – 2 gab, mēs caurule sagriezām sekojošos gabalos: 5 cm – 14 gab., 28,5 cm – 8 gab., 50 cm – 6 gab.

👻 1. solis: Izveidojiet zirnekļa “ķermeni”. Paņemiet 2 vidējās caurules (28,5 cm), pievienojiet tām Līkumu 90 grādos abos caurules galos; savienojiet 6 trējgabalus (pa 3 no katras puses) savā starpā ar īso (5 cm) cauruļu palīdzību, savienojiet konstrukciju kopā, tā lai veidotos taisnstūris.

👻 2. solis: Izveidojiet 6 zirnekļa kājas. Pie garās caurules (50 cm) vienā galā uzstādiet Gala noslēgu, bet otrajā galā – Līkumu 90 grādi. Līkumā 90 ievietojiet vidējo cauruli (28,5 cm).

👻 3. solis: Ievietojiet 6 īsās caurules (5 cm) trējgabalos uz “ķermeņa”, uz īsajām caurulēm uzstādiet Līkumus 45 grādi, un tajos ievietojiet “kājas”.

👻 4. solis: Novietojiet savu PVC zirnekli uz verandas vai dārza un ievietojiet ķirbi taisnstūra vidū. Voila! Jūsu zirnekļu ķirbis ir gatavs biedēt kaimiņus un atbaidiet ļaunos garus! Jūs varat izmantot lielu ķirbi ķermeņa daļai vai veidot to no vairākiem maziem ķirbīšiem. Ķirbi varat dekorēt kā vēlaties!