“Stamars” ir liela pieredzējoša kompānija, kura nodarbojās ar dažadām nozarēm. Līdz ar to lai atvieglotu meklēšanu, Stamars piedāvā interneta veikalus vajadzīgai kategorijai.

“STAMARS” SANTEHNIKA

Santehnika ir ļoti svarīga, lai mūsu atpūta pēc aktīva darba būtu pilnīga, jo tieši tur mēs atpūšamies. Šis ir viens no veidiem, kā padarīt savu vannas istabu unikālu.

Jūsu stils, tavs sapnis, veids, kā izpausties, ir kā vannas istabas māksla. Izmantojot pareizos aksesuārus, jūs varat iegūt unikālu, skaistu istabu, kas atbildīs jūsu vēlmēm un sniegs pēc iespējas lielāku baudu un ūdens relaksāciju, atrodoties tajā. Mazās lietas veido tēlu. Lai plāns patiešām izdotos, ir jāpievērš uzmanība katram sīkumam un lielai detaļai – no santehnikas līdz smalkākajiem aksesuāriem.

Piepildi savu sapni par pieņemamu cenu.

DURVJUCENTRS.LV

Jūsu mājas durvis ir viena no vissvarīgākajām detaļām, jo ​​tās veido vienu no pirmajiem iespaidiem, ko cilvēki atstāj par jums un jūsu mājām. Tāpēc izvēlies pieejiet atbildīgi. Sākotnēji būtu jāizvēlas – iekšdurvis vai ārdurvis, jo tām ir dažādi mērķi.

Stils, dizains, pielietojums, materiāls – tie ir svarīgākie jautājumi, kas palīdzēs atrast īsto risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām. Jūs noteikti atradīsiet to materiālu, kas atbilst jūsu vēlmēm, jo ​​to ir ļoti daudz.

Durvju cenas mēdz būt ļoti atšķirīgas. Viss būs atkarīgs no jūsu vēlmēm un idejām. Ja mājā jau ilgu laiku nekas nav mainījies un šķiet, ka tā kļuvusi tik parasta, tad atsvaidzini savu skatienu uz to. Izveidojiet perfektu dzīves telpu ar ideālām durvīm!

APSILDĀMĀS GRĪDAS

Apsildāmās grīdas ir viens no diviem mūsdienu mājās visbiežāk izmantotajiem apkures veidiem.

Grīdas apsildes princips ir ļoti vienkāršs – zem grīdas ir uzstādīta speciāla plēve, kas uzsilst un izdala siltumu. Siltuma termoregulātori var palīdzēt automātiski kontrolēt grīdas apsildes temperatūru. Atkarībā no jūsu vajadzībām varat izvēlēties no plaša tirgū pieejamo dizainu un tehnoloģiju klāsta.

Šajā mājas lapā mēs sniegsim vispārīgu informāciju par grīdas apsildi. Lai gan pati tehnoloģija nav sarežģīta, un daudzus darbus, kas saistīti ar grīdas apsildes ierīkošanu, veicam paši, tomēr ieteicams sazināties ar speciālistiem vai uzticēt darbus profesionāļiem.