Mājaslapa atrodas testēšanas stadijā. Preču skaits un cenas var būt nekorekti atspoguļotas.

Mūsu komanda

Sākums

-

Mūsu komanda

Mūsu komanda

Mūsu darbinieku komanda sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem, kas katru dienu strādā, lai nodrošinātu izcilu klientu apkalpošanu un efektīvu darbību. Mūsu komanda ietver pārdošanas nodaļu, loģistikas nodaļu un noliktavas darbiniekiem ka arī administrācijas.

Pārdošanas nodaļas speciālisti ir pirmie, ar ko mūsu klienti kontaktējās. Viņi ir draudzīgi, atsaucīgi un gatavi sniegt visaptverošu atbalstu, palīdzot klientiem atrast vislabākos risinājumus saskaņā ar viņu vajadzībām un prasībām.

Loģistikas nodaļa ir atbildīga par pasūtījumu apstrādi, koordinēšanu un precīzu piegādi. Mūsu loģistikas speciālisti rūpējas par to, lai preces nonāktu klientiem laikā un saskaņā ar pasūtījumu. Viņi nodrošina efektīvu un labi organizētu piegāžu plūsmu, lai nodrošinātu mūsu klientu būtu apmierināti.

Mūsu noliktavas darbinieki ir īsti precizitātes un organizācijas meistari. Viņi nodrošina, ka preces ir rūpīgi uzglabātas, pareizi iepakotas un gatavas piegādei. Mēs lepojamies ar mūsu noliktavas darbiniekiem, viņu atbildību un apņēmību nodrošināt, ka mūsu klienti saņem augstas kvalitātes preces savlaicīgi un bez problēmām.

Kopā mūsu darbinieku komanda strādā vienoti, lai nodrošinātu mūsu klientiem izcilu servisu un efektīvu darbību. Mēs augstu vērtējam savus darbiniekus, kuri ar savu profesionālismu veicina mūsu uzņēmuma izaugsmi.

Mēs turpināsim strādāt kopā, lai nodrošinātu augstu kvalitāti, efektivitāti, elastīgumu un lielisku sadarbību ar mūsu klientiem.

Valdis Tučs

Valdes loceklis

Marija Grigorjeva

Pārdošanas menedžeris Durvis, kamīni, furnitūra

Alīna Brovkina

Pārdošanas menedžeris izbraukumā Durvis, kamīni, furnitūra

Natalija Avsjukeviča

Klientu apkalpošanas operators

Natalija Jeršova

Klientu apkalpošanas vadītāja

Deniss Žilinskis

Pārdošanas menedžeris Apsildāmās grīdas, santehnika

Ksenija Kuzmiča

Pārdošanas menedžera asistente Mārketinga nodaļa

Sintija Pinkovska

Klientu apkalpošanas operators