Mājaslapa atrodas testēšanas stadijā. Preču skaits un cenas var būt nekorekti atspoguļotas.

Vēsture

Sākums

-

Vēsture

SIA “STAMARS” ir dibināta jau pirms vairāk nekā 25 gadiem un darbības laikā ir sasniegusi augstu profesionalitāti un stabilitāti. Mūsu uzņēmums specializējas ūdens apgādes un apkures sistēmu, ūdens attīrīšanas sistēmu, iekšdurvju un elektrisko silto grīdu tirdzniecībā, kā arī ūdens atdzelžotāju, mīkstinātāju un ūdens filtru uzstādīšanā un apkalpošanā. Turklāt mēs piedāvājam instrumentu nomu un preču piegādi gan veikaliem, gan lielākiem būvobjektiem, izmantojot savu loģistiku. Klienti var saņemt preces arī ar kurjerpastu servisu palīdzību. Mēs esam vairāk kā 350 veikalu piegādātāji visā Baltijā.

 

 

Jau vairāk nekā desmit gadus mēs darbojamies Baltijas tirgū, piedāvājot plašu iekšdurvju un ārdurvju sortimentu dažādās cenu kategorijās. Pie mums iespējams atrast gan uzreiz pieejamas durvis, gan pasūtīt tos pēc savām vēlmēm. Mūsu salonā ir pieejamas iekšdurvis, ieejas durvis, otrās ieejas durvis un vairāk nekā 50 dažādu durvju modeļu kombinācijas, ko var iegādāties uzreiz no mūsu noliktavas vai pasūtīt piegādi un uzstādīšanu. Mūsu salonā ir apskatāmi vairāk nekā 100 durvju modeļi, un katalogos var apskatīt vairāk par 200 modeļu kombināciju.

Mēs piedāvājam arī SKLADOVA TEHNIKA kamīnkrāsnis – no tradicionāliem klasiskiem modeļiem līdz mūsdienīgākam izpildījumam, kā arī EVERGREEN nelielas čuguna krāsniņas, FERLUX kamīnu kurtuves un kamīnu apdari, kā arī dūmvadus.

Mūsu komanda ar prieku palīdzēs atrast piemērotus risinājumus un sniegs profesionālu atbalstu jūsu vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk vai apmeklējiet mūsu salonu, kur varēsiet iepazīties ar daudziem dažādu modeļu un preču piedāvājumiem.