Mājaslapa atrodas testēšanas stadijā. Preču skaits un cenas var būt nekorekti atspoguļotas.

Siltās grīdas komplekti

Sākums

-

Apsildāmās grīdas

-

Siltās grīdas komplekti

Komplektā ietilpst apsildes plēve, temperatūras regulators un viss, kas nepieciešams plēves ierīkošanai.

Katrā komplektā ietilpst:
• Apsildes plēve: augstākās kvalitātes apkures produkts, ko izmanto tiešai zemgrīdas apkurei, uzglabāšanas apkurei un sienu/griestu apsildei.
• Instalācijas kārba: Speciāli izvēlēta zemūdens elektrības kārba, kas paredzēta ērtai temperatūras regulatora uzstādīšanai.
• Aizsargvads: aizsargcaurule, kas paredzēta grīdas sensora uzstādīšanai. Caurule nodrošina netraucētu sensora uzstādīšanu un noņemšanu
• Strāvas kabeļi: kabeļi, kas paredzēti apkures plēves barošanai
• Līmlente: Lente paredzēta sildplēves piestiprināšanai
• Savienojuma komplekts: Instalācijas komplekts, kas sastāv no 2 Crocodile klipšu savienotājiem un 6 pašvulkanizējošās lentes sekcijām. Savienotājs ir izgatavots no vara sakausējuma, kas pārklāts ar alvu.
• Instrukcija – uzstādīšanas instrukcija grīdas un sienu/griestu apsildei.
• Garantija - Garantijas karte

Priekšrocības:

1. Ātra apkure: Infrasarkanā siltā grīda ļauj sasniegt vēlamo temperatūru ātri un efektīvi. Tā nodrošina ātru siltuma izplatīšanos, ļaujot sasniegt siltu un komfortablu vidi tikai dažu minūšu laikā.
2. Ātra montāža: Infrasarkanās siltās grīda ir viegli uzstādāma un montējama. Tās neprasa sarežģītus, "netīrus" būvniecības procesus tādā veidā ļaujot ietaupīt laiku un resursus. Pat ja jums būs jānoņem un atkārtoti jāuzstāda siltās grīdas segums, darbu var veikt pāris dienu laikā. Ar citām grīdas apsildes sistēmām tas nebūs iespējams - jums būs jāgaida vismaz viena vai divas nedēļas, lai pilnībā nostiprinātu izlīdzinošo betona slāni."
3. Videi draudzīgi: Telpu apsildīšana notiek ar infrasarkanā starojuma palīdzību, kas ir identisks saules starojumam. Atšķirībā no konvekcijas siltuma, infrasarkanā apkure nesausina gaisu un neveicina putekļu uzkrāšanos telpā. Infrasarkanais starojums silda grīdas segumu, un tad siltums izplatās pa telpu. Grīda vienmēr būs nedaudz siltāka nekā gaisa augstāk. Tomēr jāsaprot, ka atšķirība būs neliela - visa telpas gaisa tilpums tiks sasildīts. Infrasarkanās siltās grīdas sildītāji ir izgatavoti no dabīgiem materiāliem. Visi sintētiskie elementi ir paredzēti darbam plašā temperatūras diapazonā un sildoties nesadalās toksiskās vielās. Infrasarkanās sistēmas darbojas bez trokšņa un smakas, radot komfortablu mikroklimatu.
4. Elektroenerģijas ietaupījums: Infrasarkanā siltā grīda ir efektīvs un enerģijas taupošs risinājums. Tās darbība ir vērsta uz precīzu un mērķtiecīgu sasilšanu, kas nozīmē, ka Jums nav jāsilda visu telpu, bet tikai nepieciešamie apgabali. Tas samazina elektroenerģijas patēriņu (salīdzinājumā ar apsildes kabeļiem) un ietekmi uz jūsu elektro-enerģijas rēķiniem.
5. Pašregulācija un nepārkāršana: Infrasarkanās silto grīdu sistēmas ir aprīkotas ar pašregulācijas funkciju, kas ļauj uzturēt stabilu un vienmērīgu temperatūru. Tas nozīmē, ka sistēma automātiski pielāgosies vides temperatūras izmaiņām un devējs atslēgs sistēmu, ja tā būs pārāk karsta.
6. Pamatapkures un papildapkures iespēja: Infrasarkanās silto grīdu sistēmas var kalpot gan kā pamatapkures avots, gan kā papildu apkures veids. Tas nodrošina elastību un iespēju pielāgot siltuma avotu atbilstoši konkrētajām vajadzībām, piemēram, maijā un septembrī, kas centrālā apkure ir jau izslēgta vai vēl nav pieslēgta.
7. Izturība pret salu: Infrasarkanās silto grīdu sistēmas ir izturīgas pret salu un zemām temperatūrām. Tas ļauj tās izmantot arī vietās ar zemu apkures sezonu vai aukstākajos reģionos, piemēram, vasarnīcās vai citās ēkās, kurām nav pastāvīgas apsaimniekošanas vai apkures sistēmas.
8. Regulējama apsilde: Infrasarkanās silto grīdu sistēmas nodrošina iespēju regulēt apsildes intensitāti un temperatūru atbilstoši individuālajām vajadzībām. Tas ļauj kontrolēt siltuma līmeni un izveidot komfortablu apkuri atbilstoši personiskajām vēlmēm un dzīves ritmam.
9. Universāls pielietojums. Infrasarkanās plēves izmantošana ir iespējama jebkurā telpā. To var uzstādīt bērnu istabās, guļamistabās, dzīvojamās istabās, vannas istabās, priekšnamos un pat uz balkoniem vai lodžijām. To var montēt ne tikai uz grīdas, bet arī uz sienām vai griestiem. Uzstādīšana ir iespējama zem jebkuras galīgā pārklājuma, izņemot flīzes. 
10. Drošība: Elektriskā siltā grīda var tikt uzstādīta bez speciālas atļaujas. Infrasarkanā plēve nesasilda finiša pārklājumu līdz apdedzināšanas temperatūrai. Šāda sistēma ir regulējama, kas nozīmē, ka tā izslēdzas, sasniedzot noteiktu temperatūru. Siltu infrasarkano grīdu var uzstādīt bērnu istabā, pa to var droši staigāt basām kājām, tā ir komfortabla gan rāpojošiem mazuļiem, gan mājdzīvniekiem. 
11. Iespēja uzstādīt ne tikai privātmājās, bet arī parastajos pilsētas dzīvokļos: Pirmkārt, jums nebūs jāuztraucas par varbūtību appludināt kaimiņus, kas dzīvo zemāk, un, otrkārt, centralizētās apkures sistēmas nav paredzētas šādu sistēmu enerģijas nodrošināšanai, tāpēc ir maz ticams, ka jums izdosies saņemt atļauju veikt pārbūvi.
12. Ātra apsildes elementu demontāžas iespēja: Nepieciešamības gadījumā infrasarkanu apkures sistēmu var demontēt un izmantot citā vietā. Gadījumā ar ūdens vai kabeļu grīdām būtu jāizlauž betona apmetums, kas neizbēgami radītu bojājumus sistēmas elementiem.
13. Minimāls biezums: Plēvju grīdu uzklāšanas laikā grīdas līmenis paliek gandrīz nemainīgs. Tas novērš papildu izmaksas saistībā ar sliekšņu, kāpņu pakāpienu un citu papildu elementu izgatavošanu vai pārveidošanu, piemēram durvju saīsināšanu.
14. Viegli remontējama: Ja kāda daļa ir bojāta, tas neietekmē pārējās grīdas darbību. Kā arī tā ir vienkārši remontējama.
15. Klusa un nepamanāma.
16. CE sertifikācija.
Elektriskais siltās grīdas komplekts
Elektriskais siltās grīdas komplekts
Nav pieejams
Cena: 25.39 €